رسم ایران ماشین شناسایی پلیس آگاهی کلاهبرداری

رسم: ایران ماشین شناسایی پلیس آگاهی کلاهبرداری اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مردم مهدوی‌کیا را بر حق می‌دانند نه رائفی‌پور بسیار گوی!

به گزارش خبرآنلاین؛ کسی در کشور عزیزمان ایران و آسیا نیست که مهدی مهدوی کیا را نشناسد. موشک آسیا. یکی از با سابقه ترین لژیونرهای کشور عزیزمان ایران در بوندسلیگا

مردم مهدوی‌کیا را بر حق می‌دانند نه رائفی‌پور بسیار گوی!

مردم مهدوی کیا را بر حق می دانند نه رائفی پور بسیار گوی!

عبارات مهم : ایران

مجری معروف در آخرین اظهار نظر خود به دو اسطوره فوتبال کشور عزیزمان ایران توهین کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ کسی در کشور عزیزمان ایران و آسیا نیست که مهدی مهدوی کیا را نشناسد. موشک آسیا. یکی از با سابقه ترین لژیونرهای کشور عزیزمان ایران در بوندسلیگا و بازیکن تیم قرن کلوب هامبورگ. بازیکنی که به گفته اکثر کارشناسان، می توان او را با اخلاق ترین بازیکن تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران نامید. مهدوی کیا 8 سال جهت هامبورگ به میدان رفت و یادمان نمی رود هر هفته هواداران آلمانی نام او را در فولکسپارک فریاد می زدند.

مهدوی کیا دو بار در فصل های ۲۰۰۳-۲۰۰۲ و ۲۰۰۴-۲۰۰۳ از سوی هواداران هامبورگ به عنوان عالی ترین بازیکن این تیم گزینش شد و یک بار هم از سوی نشریه معتبر کیکر عنوان عالی ترین بال راست بوندسلیگا را به دست آورد. حالا یک مجری بسیار گوی در یک جمع به خودش این اجازه را می دهد تا به افتخار فوتبال آسیا، کسی که جایزه عالی ترین بازیکن سال آسیا را از آن خود کرده توهین کند و بگوید دوغتو تبلیغ کن. سال ها بود که ستاره های ورزشی و سینمایی ما حق تبلیغ نداشتند و نمی توانستند از برند نام خود جهت تبلیغات استفاده کنند. حال که این فضا جهت ستاره ها و سلبریتی ها فراهم شده است بعضی ها که جایی در این فضا ندارند، از تربیون های خود جهت توهین به افتخارهای کشور استفاده می کنند. مجری بسیار گوی معروف در آخرین اظهارنظر خود به مهدی مهدوی کیا و کریم باقری در ارتباط با تبلیغات هایی که کرده اند توهین کرده و گفته: “شما را چه به پرسشها کشور. شما دوغتو تبلیغ کن.”

مردم مهدوی‌کیا را بر حق می‌دانند نه رائفی‌پور بسیار گوی!

مهدی مهدوی کیا در چند سال گذشته و با افتتاح آکادمی و تیم فوتبال “کیا”، توانسته نونهالان و نوجوانان با استعداد کشور را زیر نظر بگیرد تا بتواند آنها را به مسیر درست هدایت کند. همچنین او در سال گذشته با چندینه کلوب اروپایی مذاکره کرد و از آنها پیراهن های اورجینال کلوب ارزش را گرفت و در بین نوجوانان و نونهالان زلزله زده سرپل ذهابی تقسیم کرد تا مرهمی کوچک بر زخم عمیق آنها باشد.

بر کسی زحمات ورزشی و انسان دوستانه کریم باقری و مهدی مهدوی کیا پوشیده نیست. ورزشکارانی که همواره پشت مردم بودند و در این سال ها نشان داده اند که درد مردم و جامعه را می فهمند و تلاش در اصلاح آن هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ کسی در کشور عزیزمان ایران و آسیا نیست که مهدی مهدوی کیا را نشناسد. موشک آسیا. یکی از با سابقه ترین لژیونرهای کشور عزیزمان ایران در بوندسلیگا

واژه های کلیدی: ایران | تبلیغ | بازیکن | فوتبال | تبلیغات | هامبورگ | مهدی مهدوی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs