رسم ایران ماشین شناسایی پلیس آگاهی کلاهبرداری

رسم: ایران ماشین شناسایی پلیس آگاهی کلاهبرداری اخبار حوادث

کاخ سفید اطمینان داد ترامپ اخراج مولر را در نظر ندارد

پس از این که رییس جمهور آمریکا از تحقیقات فدرال در خصوص روابط میان کمپین انتخابی‌اش و مداخله روسیه در انتخابات انتقاد کرد، کاخ سفید جهت نابود کردن گمانه..

ادامه مطلب

عکس) + اردوغان هم دکتری افتخاری گرفت (

رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد مردم قاره آفریقا تلاش زیادی جهت رسیدن به استقلال انجام دادند و آینده جهت مردم این قاره خواهد بود مشروط به این که از مسیر ..

ادامه مطلب

حریری فردا شب وارد بیروت می‌شود

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری المیادین، منابع لبنانی اعلام کردند که سعد حریری، نخست وزیر مستعفی لبنان سه شنبه شب وارد بیروت می شود. وی قرار است در ..

ادامه مطلب

را در عملیات علیه طالبان باز گذاشته است ، سیا&quot، کاخ سفید دست &quot

آژانس اطلاعات آمریکا موسوم به “سیا” در حالی عملیات پوششی خود در افغانستان را زیاد کردن می‌دهد که گروه‌های کوچک و به شدت متخصص طالبان را د..

ادامه مطلب

هر لحظه ممکن است مرز زمینی با کردستان عراق را ببندیم / اردوغان

به دنبال بسته شدن حریم هوایی ترکیه به روی کردستان عراق، رییس جمهوری ترکیه امروز (پنجشنبه) تاکید کرد کشورش در هر لحظه ممکن است مرز زمینی با شمال عراق را ببندد.&am..

ادامه مطلب

خطاب کرد ، مَرد موشکی&quot، ترامپ، رهبر کره‌شمالی را به تمسخر &quot

رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر رهبر کره شمالی را به باد تمسخر گرفت و وی را “مَرد موشکی” خطاب کرد.  ترامپ، رهبر کره شمالی را به تمسخر &qu..

ادامه مطلب

ابراز نگرانی آمریکا نسبت به خشونتهای اخیر در میانمار

با ادامه خشونت علیه مسلمانان روهینجایی، آمریکا نسبت به استمرار این بحران در میانمار ابراز نگرانی کرده و از مسئولان این کشور خواست اجازه به دسترسی کمکهای ..

ادامه مطلب

به فکر چاره باشید! / عادل الجبیر خطاب به مخالفان سوری

وزیر خارجه عربستان از مخالفان سوری خواست که جهت رسیدن به قدرت به دنبال چاره باشند. عادل الجبیر خطاب به مخالفان سوری: به فکر چاره باشید! ..

ادامه مطلب