رسم ایران ماشین شناسایی پلیس آگاهی کلاهبرداری

رسم: ایران ماشین شناسایی پلیس آگاهی کلاهبرداری اخبار حوادث

خلیل‌زاده تا آخر لیگ نوزدهم بازیکن پرسپولیس است

مدافع تیم پرسپولیس که پیش از این قراردادش را با این کلوب تمدید کرده بود یک فصل دیگر قرارداد خود را تمدید کرد تا بتواند تا آخر لیگ نوزدهم پرسپولیسی با..

ادامه مطلب

مردم مهدوی‌کیا را بر حق می‌دانند نه رائفی‌پور بسیار گوی!

به گزارش خبرآنلاین؛ کسی در کشور عزیزمان ایران و آسیا نیست که مهدی مهدوی کیا را نشناسد. موشک آسیا. یکی از با سابقه ترین لژیونرهای کشور عزیزمان ایران در بوند..

ادامه مطلب

مدافع تیم فوتبال استقلال ادامه فصل را از دست داد

لئوناردو پادوانی مدافع برزیلی استقلال از ناحیه سر و گردن دچار ضرب دیدگی شده است است. مدافع تیم فوتبال استقلال ادامه فصل را از دست داد عبارا..

ادامه مطلب

عکس) + تمرین تیم ملی کشتی زنان (

اردوی تمرینی تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان کشور عزیزمان ایران در سالن قدیمی و نوسازی شده است جهانبخت توفیق پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجموعه ورزشی شی..

ادامه مطلب

کارت مربیگری شفر صادر شد

به گزارش خبرآنلاین با پیگیری کلوب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران آخر کارت مربیگری ساشا شفر از سوی شرکت لیگ صادر شد و او مشکلی جهت حضور روی نیمکت استقلال..

ادامه مطلب

توخل گزینه مهم بایرن جهت جانشینی آنچلوتی

به گزارش خبرآنلاین؛ شکست سنگین سه بر صفر بایرن مونیخ برابر پاری سن ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا باعث شد کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی بایرن از کا..

ادامه مطلب

قرارداد سرمربی موقت با استقلال فسخ نمی‌شود

قرارداد مربی بدنساز و ایرلندی آبی پوشان که یکی از دستیاران علیرضا منصوریان بود تحت هیچ شرایطی تا آخر فصل با این تیم فسخ نخواهد شد.  قر..

ادامه مطلب

ستاره الهلال دیدار برابر پرسپولیس را از دست داد , خبر خوش جهت برانکو

در آستانه بازی تیم های الهلال و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا یکی از تاثیر گذار ترین بازیکنان الهلال به علت مصدومیت این بازی را از د..

ادامه مطلب

افزایش دراماتیکی به نیمه نهایی داشتیم/ بازیکنانم فوق‌العاده ظاهرشدند ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از افزایش تیمش به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: با تلاش و جنگندگی بازیکنان افزایش دراماتیکی به مرحله نیمه نهایی..

ادامه مطلب

آخرین خبر راجع به اوضاع پدیده تیم کی‌روش

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم روستوف روسیه امسال عوض کردن تاکتیک داده و با دو هافبک دفاعی بازی می کند. این در حالی است که سال گذشته از سه هافبک میانی همزمان ..

ادامه مطلب